Info:
UKE 23:
Juni måned er her og det er ikke lenge til barn og ansatte skal ta ut litt velfortjent ferie. Vi skal ta fatt på flere mestringsfylte opplevelser sammen den siste delen av dette barnehageåret.
Vil minne om dette barnehageårets siste planleggingsdag som er mandag 21.juni.
Nå har vi åpnet barnehagens uteområde sånn at alle kan være sammen igjen ute. Dette innebærer at personalet fra Kvisten og 1.etg sprer seg rundt området og har ansvar for å se til alle barn. Vi hjelper hverandre og dere foreldre kan også henvende dere til en voksen fra 1.etg hvis dere ikke ser noen fra Kvistenpersonalet.
Etter at vi åpnet uteområde ser vi så mye fin lek på tvers av avdelingene, det er generelt lite konflikter. Store og små koser seg stort sammen. 🙂
I uke 24 skal alle barn født i 2018 ha friluftsuke, eget infoskriv kommer i løpet av uka.
Minner om å smøre et lag med solkrem før barnet kommer i barnehagen om morgenen, så smører vi i løpet av dagen.