Ukeplan for uke 49 1etg. 2019

Info:

 Info:

*Nå er vi kommet til desember og adventstid, der det blir tid for trekking av adventskalender og juleforberedelser.

*På torsdag denne uka skal skolestarterne synge på julekonserten på SNK kl.15.30. De drar med buss fra barnehagen kl.14.30. Resten av barnegruppa drar med buss kl.14.45. De barna som ikke skal være med å se på konserten må hentes før den tid, vi ønsker at dere gir beskjed til personalet om dette. Det blir henting på SNK denne dagen.

*Tony og Kari Anne  starter opp med utviklingssamtaler for 3 åringer denne uka.

*Ester 3HOS elev er i praksis sammen med oss på torsdag.

 

 

 

 

Mandag

*Leik ute/inne på formiddagen.

*utviklingssamtaler: Johan kl.8.30-09.15 (Tony)

*Avdelingsmøter:

1 etg.: 9.30-11.00

Kvisten: 12.30-14.00

 

Tirsdag

Utviklingssamtaler: Kl.13.00: Frank, kl.14.00, Ole Elias , Kl.15.00: Nora

*Skolestarterne øver til julekonsert sammen med Havfrua og Knøttene barnehager kl.10-11.00 sammen med Tony og Jan Arild.

*4-årsgr. og 3-årsgr. lager julepynt sammen med Anne Gunn, Kari Anne, Ivan og Rita.

 

 

 

Onsdag

*Skolestarterne har dinosamling kl.9.30 med tema: Willy lærer oss å oppdage og forstå følelser-, sammen med Anne Gunn og Rita.

*4-årsgr. øver til konsert sammen med Jan Arild.

*3-årsgr. uteleik sammen med Tony og Kari Anne.

*Tony og Kari Anne utviklingssamtaler: 8.30-9.00: Eili (Kari Anne), Kl.9.00-9.30: Selma (Tony)Kl.13.00: Nelli (Kari Anne),                                                    kl.14.00: William (Tony)

Torsdag

*Julekonsert kl.15.30 på SNK. Alle Barna hentes på stiklestad

*Skolestarterne uteaktivitet sammen med Anne Gunn og Rita.

*4 årsgr. øving på sanger og uteaktiviutet sammen med Ivan og Jan Arild.

*3-årsgr. Uteaktivitteter med Kari Anne og Gro Mari.

*Tony og Kari Anne utviklingssamtaler: Kl.8.00: Leo (Kari Anne), Kl.10: Madelen (Tony), Kl.11.00; Sivert( Tony)

Fredag

Leik inne/ute på formiddagen for alle gruppene.

*Ivan lager lunsj.

Vi ønsker små og store ei riktig god helg!

Navn

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

NavnTony Fernando
mandagTTV - (06:30 - 14:00)
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagSV - (09:00 - 16:30)
torsdagKontor
fredagSV - (09:00 - 16:30)
NavnAnne Gunn Green
mandagSV - (09:00 - 16:30)
tirsdagM1 - (07:30 - 15:00)
onsdagTTV - (06:30 - 14:00)
torsdagM4 - (08:45 - 16:15)
fredagM2 - (08:00 - 15:30)
NavnIvan Telatin
mandag8.45-15.30
tirsdagM4 - (08:45 - 16:15)
onsdagFri
torsdag7.30-15.45
fredagM4 - (08:45 - 16:15)
NavnRita Aarstad
mandagM2 - (08:00 - 15:30)
tirsdagTTV - (06:30 - 14:00)
onsdagM1 - (07:30 - 15:00)
torsdagSV - (09:00 - 16:30)
fredagFri
NavnJan Arild Hansen
mandagM4 - (08:45 - 16:15)
tirsdagSV - (09:00 - 16:30)
onsdagM4 - (08:45 - 16:15)
torsdagTTV - (06:30 - 14:00)
fredagTTV - (06:30 - 14:00)
NavnKari Anne Karlsen
mandag9.00-11.00
tirsdag9.30-14.30
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdag9.00-14.00
fredagM1 - (07:30 - 15:00)
NavnGro Mari Fagerhaug
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagFri
onsdagFri
torsdagM2 - (08:00 - 15:30)
fredag