Ukeplan 43 – 1 etg. 20.10.14

Info:

Fokus: uke 43

venner-4

*Å vare grei med hverandre

* Høstfest

*Foreldresamtaler

*svømming for skolestartere

*Studentopplegg hod 2BLU og 3FLU

 

Mandag

lek-3

leik inne /ute:

Krone-2 Hipp Hurra Angelica 3 år. Feiring kl.14

Avdelingsmøter:

1. etg kl.9.30-11

Kvisten kl.12.30-14

Høstblad

Skolestarterne samler blad og greiner + filosofisk samtale

Tirsdag

kor

Korøving alle barna kl10

Foreldresamtaler Tony: Adelheid kl..9 / Amaniel kl. 9.45 / Anikken kl 10.30 / Daniel kl.13 / Eirun kl.14

Elias Løseth Borgen og Peder Sørhaug arbeidsprasis kl.14:30-16:30

Frode veiledning med studenter fra 14:00 til 15:30.

3FLU planlegging 9-10:30

musikk-4

Skolestarterne blir med å samler sanger

 

Onsdag

kor

KORØVING 

Foreldresamtaler Tony:  Hermine kl. 8.00-8.45:   / Lucas kl. 8.50-9.30   Marcus: kl.. 9. 45-10.30

dukke

*Skolestartere +  Leon, Oliva, Adelheid og Emanuel: svømming   kl. 14-15- Husk håndduk/  såpe/  badebukse/ badedrakt (ikke bikini).  Ansvar Rikke, Eskil,  Maria og Tony.

Kristine og Maria andreårs studenter  har opplegg med 3årsgruppa

Elias Løseth Borgen og Peder Sørhaug arbeidsprasis kl.10-14

Pynt-1

Skolestarterne lage pynt og dekorasjoner kl 10

Avdelingen gjøres klar til høstfest. Ansvar: Jan Arild, Maria og Kristin

Torsdag

bursdag-1 Hipp hurra Maritvold 22 år.

Høstfest / barnehage bursdag (19.oktober)

kaffe-1

Besteforeldre/ oldeforeldre kl. 10.00-11.30.   Kaffe /kaker / minikonsert

potetsuppe

Foreldre kl.15.30 – 16.30. Potetsuppe/ minikonsert

 

Tony midtveis evaluering 3Flu stud. kl.12

Elias Løseth Borgen og Peder Sørhaug arbeidsprasis kl.14.30-16.30

Fredag

musikk-1

Fellessamling: ansvar: Frode og Jan Arild

Foreldresamtaler Tony: Simon kl..8.30 / Tommy kl.9.45 / Teodor kl.9.45 / Torje kl.13.15 / 

3FLU studentopplegg, Øve gjennom sanger med skolestarterne og Rikke har filosofisk samtale.

fysisk-3

Fysisk aktivitet med 3årsgruppa Kl.13 Ansvar: Janjira

Frode midtveis evaluering med 2 BLU stud.12.30-13.30

Navn

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Navn
mandagTTV - (06:30 - 14:00)
tirsdagTTV - (06:30 - 14:00)
onsdagKontor
torsdagSV - (09:00 - 16:30)
fredagSV - (09:00 - 16:30)
Navn
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagM3 - (08:30 - 16:00)
onsdagFri
torsdagSV - (09:00 - 16:30)
fredagMV - (08:00 - 15:30)
NavnRita Aarstad
mandagAvspassering
tirsdagAvspassering
onsdagAvspassering
torsdagAvspassering
fredagFri
NavnKristin Aspås Pedersen
mandagFri
tirsdagFri
onsdagSV - (09:00 - 16:30)
torsdagMV - (08:00 - 15:30)
fredagM3 - (08:30 - 16:00)
Navn
mandagSV - (09:00 - 16:30)
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdagM1 - (07:30 - 15:00)
fredagFri
NavnJan Arild Hansen
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagM - (08:00 - 15:30)
onsdagTTV - (06:30 - 14:00)
torsdagM3 - (08:30 - 16:00)
fredagM2 - (08:00 - 15:30)
Navn
mandagM2 - (08:00 - 15:30)
tirsdagSV - (09:00 - 16:30)
onsdagM3 - (08:30 - 16:00)
torsdagTTV - (06:30 - 14:00)
fredagTTV - (06:30 - 14:00)
Navn
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagTV - (06:45 - 14:15)
onsdagSV - (09:00 - 16:30)
torsdagM2 - (08:00 - 15:30)
fredagM3 - (08:30 - 16:00)
Navn
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagTV - (06:45 - 14:15)
onsdagSV - (09:00 - 16:30)
torsdagM2 - (08:00 - 15:30)
fredagM3 - (08:30 - 16:00)
Navn
mandagSV - (09:00 - 16:30)
tirsdagTV - (06:45 - 14:15)
onsdagSV - (09:00 - 16:30)
torsdagM2 - (08:00 - 15:30)
fredagM3 - (08:30 - 16:00)