Ukeplan for uke 02 1etg. 2019

Info:

 Info: 

Vi vil denne uka jobbe med forberedelser til Verdens barnedag torsdag 17.januar. I år jobber vi med et barn fra Sri Lanka, han heter Sivatas og er 6 år gammel. Sivatas kommer fra Mullaitiva nordøst på Sri lanka. Distriktet ble hardt rammet etter tsunamien desember 2014.                           

Ivan  har utviklingssamtaler på torsdag.

Ta godt i mot 1BLU studentene Daniel og Manel, de skal være her i 2 uker.

Talia er utplassert hos oss, og skal være sammen med oss i hele januar.

Mandag

*Leik inne/ute.

*Avdelingsmøter:

1 etg. kl.9.30-11.00.

Kvisten kl.12.30-14.00.

*Øving kl.13.00 til Verdens barnedag.

 

Tirsdag

* kl.09.00 har alle barna i 1 etg. øving til verdens barnedag sammen med Tony og Ivan.

*Skolestarterne gjør forberedelser til verdens barnedag sammen med Anne Gunn og Rita.

*3-årsgr. og 4-årsgr. har fysiskaktivitet ute sammen med  Silje, Talia og Ivan.

*Tony veiledning med 1BLU stud. kl.9.30-11.00.

Onsdag

*kl.09.00 har alle barna i 1 etg. øving til Verdens barnedag sammen med Tony og Jan Arild.

Hipp Hurra!!! Leon 6 år!!!

*Skolestarterne har Dino samling kl.9.30 med tema: Mari lærer oss å være gode venner, -å dele, sammen med Anne Gunn og Rita.

*4-årsgr. danser sammen med Maryna, Silje og Tony kl.11.30. spiser lunsj kl.10.30. 

*3årsgr. tur i nærmiljøet sammen med Ivan og Jan Arild.

*Tony møte på Levanger kl.10.00-11.00.

*Praksisbesøk kl.13.00 Nina Engesvik ,1BLU stud. og Tony.

Torsdag

*kl.09.00 har alle barna i 1 etg. øving til Verdens barnedag sammen med Tony og Jan Arild.

*Skolestartere baker sammen med Rita og Frode.

*4 årsgr. forming med tema Verdens barnedag sammen med Silje og Manel.

*3-årsgr. jobber med forberedelser til Verdens barnedag sammen med Jan Arild og Daniel.

*Tony møte med logoped kl.9.00-10.00.

*Ivan utviklingssamtaler:

8.00-8.30: Johannes, 9.00-9.30: Matheo, 9.30-10.00: Lotta, 10.00-10.30: Ingrid.

Fredag

*Alle i 1 etg. øver til Verdens barnedag kl.9.00. Ansvar Jan Arild og Tony.

*Skolestarterne drar på busstur etter øvingen sammen med Anne Gunn og Rita.

*4-årsgr. har Dino samling kl.10.00 sammen med Ivan og Jan Arild.

*Tony lager lunsj.

*Tony veiledning med Silje kl.14.00.

*Ønsker små og store ei riktig god helg!

Navn

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

NavnTony Fernando
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagM4 - (08:45 - 16:15)
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdagTV - (06:45 - 14:15)
fredagTV - (06:45 - 14:15)
NavnAnne Gunn Green
mandagSSV - (09:15 - 16:45)
tirsdagM1 - (07:30 - 15:00)
onsdagTV - (06:45 - 14:15)
torsdagKontor
fredagM4 - (08:45 - 16:15)
NavnIvan Telatin
mandagTV - (06:45 - 14:15)
tirsdagSSV - (09:15 - 16:45)
onsdagM4 - (08:45 - 16:15)
torsdagKontor
fredagM3 - (08:30 - 16:00)
NavnRita Aarstad
mandagM4 - (08:45 - 16:15)
tirsdagTV - (06:45 - 14:15)
onsdagM1 - (07:30 - 15:00)
torsdagSSV - (09:15 - 16:45)
fredagM1 - (07:30 - 15:00)
NavnJan Arild Hansen
mandagM2 - (08:00 - 15:30)
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagM3 - (08:30 - 16:00)
torsdagM4 - (08:45 - 16:15)
fredagSSV - (09:15 - 16:45)
NavnSilje Rønning
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagM3 - (08:30 - 16:00)
onsdagSSV - (09:15 - 16:45)
torsdagM1 - (07:30 - 15:00)
fredagM2 - (08:00 - 15:30)
NavnVikar
mandag
tirsdag
onsdag
torsdagM3 - (08:30 - 16:00)
fredag