Ukeplan for uke 05 – 1 etg. 2015

Info:

Fokus: uke 5

*Å vare grei med hverandre og bygge  gode relasjoner

  * Ski /skøyte aktiviteter og kunst prosjekt.

* Alle barna bør ha ski og skøyter liggende i barnehagen hele uka. Det vil bli både planlagte turer og spontane turer hvor barna trenger ski eller skøyter.

*Bua elev Frode Urvold har praksis i 1 etg hele uka.

Mandag

Avdelingsmøter: 1.etg kl.9.30-11.00 og Kvisten kl.12.30.14.00

Ute og inne leik

 


 

Tirsdag

3 års gruppa, Skøyteaktivitet, Avreise kl.9.30, Ansvar Frode, Siv og Janjira.

 4 års gruppa, Skøyteaktivitet, Avreise kl.9.30. Ansvar Rita og Tiril. 

Skolestarter gruppa Skitur oppi Vinne, Avreise kl.10 Ansvar Tony og Jan Arild.

Leikeressurs Tore Kristoffer 10.kl. Verdalsøra barneskole kl.14.30-16.30

Tony møte med Møllegata kl.9-10

Lucas Førskoletreff  Vinne skole kl.9.30-12.30. Ansvar Jan Arild

Onsdag

3 års gr: Tur til skogbrynet . Iver, Aleksander Oda og Othelie.  Avreise kl.9.30. Ansvar Frode,

Resten av 3 års gruppen drar på skøytebanen. kl.10.00 Ansvar Siv og Janjira.  

4 års gr: tur til Skogbrynet.  Avreise kl.9.30.  Ansvar Rita, Kristin og Tiril. 

Skolestarter gr : Oppgaveløsning kl.10-11.30. Skøytebanen etter lunsj. Ansvar Jan Arild og Tony.

 


 

 

 

Torsdag

3 års gr: «begynnende matematikk» kl.9.30-10.30  Ansvar Frode, Siv og Janjira. 

 4 års gr: «Kunstprosjektet» kl.9.30-11.30 Ansvar Rita, Tiril og Kristin   

Skolestarterer gr. Skrivedans kl.9.30-10.30  Ansvar Tony og Jan Arild.

Bua møte med faglærer kl.9-9.30 Frode Urvold og Jan Arild.

Veileder og lærlingeforum kl.12-14 på Inderøy for Tony og Janjira.

Leikeressurs Tore Kristoffer kl.14.30-16.30

Fredag

4 års gr «Kunstprosjektet» og skøyte akt. kl.10 Ansvar Kristin og Tiril  

3 og 5 års gruppa drar på skitur oppi Marka. kl.10-14. 

 

 

 

Navn

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Navn
mandagM4 - (08:45 - 16:15)
tirsdagM3 - (08:30 - 16:00)
onsdagTTV - (06:30 - 14:00)
torsdagMV - (08:00 - 15:30)
fredagSV - (09:00 - 16:30)
Navn
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagM4 - (08:45 - 16:15)
onsdagMV - (08:00 - 15:30)
torsdagSV - (09:00 - 16:30)
fredagMV - (08:00 - 15:30)
NavnRita Aarstad
mandagSV - (09:00 - 16:30)
tirsdagTTV - (06:30 - 14:00)
onsdagM1 - (07:30 - 15:00)
torsdagM4 - (08:45 - 16:15)
fredagFri
NavnKristin Aspås Pedersen
mandagFri
tirsdagFri
onsdagSV - (09:00 - 16:30)
torsdagM - (08:00 - 15:30)
fredagM4 - (08:45 - 16:15)
Navn
mandagM - (08:00 - 15:30)
tirsdagM1 - (07:30 - 15:00)
onsdagM3 - (08:30 - 16:00)
torsdagM3 - (08:30 - 16:00)
fredagFri
NavnJan Arild Hansen
mandagTTV - (06:30 - 14:00)
tirsdagM - (08:00 - 15:30)
onsdagSV - (09:00 - 16:30)
torsdagM1 - (07:30 - 15:00)
fredagM3 - (08:30 - 16:00)
Navn
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagSV - (09:00 - 16:30)
onsdagM3 - (08:30 - 16:00)
torsdagTTV - (06:30 - 14:00)
fredagTTV - (06:30 - 14:00)