Ukeplan for uke 06. 1etg. 2016

Info:

Fokus:  Vi har fremdeles litt å gå på i forhold til innestemme så vi øver fortsatt på det.

venner-2                          

Fokus: ski og snø aktiviteter, vanntilvenning og KARNEVAL.

Dino starter presis  kl 9.30  på torsdag.       Ta en titt og oppdatere blå-kurven.

Mandag

  • Avdelingsmøte kl.9.30-11. 1 etg.   Kvisten kl 12.30-14.
  •  Leik inne og ute (ski og snø aktiviteter i barnehagen)

Tirsdag

  • Rita, Siv og Tony  planlegging «Dino i barnehagen» kl.13.30-14
  • images[8] 4 årsgruppa +  Othelie og Lilly.  Skitur til Vinne stadion. Avreise kl 9.30  Ansvar: Siv, Martin og Tony. Skitur til Vinne
  •  3 årsgruppa  og skolestarterne forming  kl 10. Ansvar: Rita, Janjira, Frode og Kristin
  • kl.13-14 Ivan veiledning med Frode, Janjira og Cahtrine.  Skolestartere «demokratisk prosesser» kl.10-11. Ansvar Marte MIna og Frode

 

Onsdag

  • Kl 9-10 Veiledning Stina, Anette og Siv. Hjelper Kvisten fra kl.9-9.30.
  • dukke Skolestartere vanntilvenning kl.12-13. Gr.1- Emanuel, Hermine, Leon, Oliva, Robin, Tommy,Janjira og Tony.
  • 4 årsguppa forming. kl 10. Ansvar Janjira, Martin Siv og Stina.  
  •  3 årsgruppa: gym kl.12-13. Ansvar: Rita,Frode og Anette
  • Personalmøte kl.17-19.  

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                               

Torsdag

  • Veiledning Kl.8.30-11 Dino veiledning med Janne fra Universitetet Tromsø.   Teaterstudenter fremfører «Sigve og Trufilottene  »   kl. 11.30-11.50.

 dino   4 års gruppa Dino i barnehagen kl 9.30. Ansvar: Rita, Tony og Siv 

 

 

 

 

    

Fredag

Karneval 2015 KARNEVAL + trylleshow med Boye Trylle

kl 10.00 Karnevalssamling, Ansvar: Tony og Jan arild. Kl.11 Trylleshow .

Ledermøte kl.12.30-14

  • Kl 14-15 Veiledning Stina, Anette og Siv

                  

 

 

 

Navn

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Navn
mandagTV - (06:45 - 14:15)
tirsdagM1 - (07:30 - 15:00)
onsdagM1 - (07:30 - 15:00)
torsdagSSV - (09:15 - 16:45)
fredagSSV - (09:15 - 16:45)
Navn
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagM4 - (08:45 - 16:15)
onsdagM3 - (08:30 - 16:00)
torsdagM4 - (08:45 - 16:15)
fredagM3 - (08:30 - 16:00)
NavnRita Aarstad
mandagSSV - (09:15 - 16:45)
tirsdagTV - (06:45 - 14:15)
onsdagMV - (08:00 - 15:30)
torsdagM3 - (08:30 - 16:00)
fredagFri
NavnKristin Aspås Pedersen
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagM4 - (08:45 - 16:15)
onsdagFri
torsdagTV - (06:45 - 14:15)
fredagTV - (06:45 - 14:15)
Navn
mandagMV - (08:00 - 15:30)
tirsdagM3 - (08:30 - 16:00)
onsdagSSV - (09:15 - 16:45)
torsdagKontor
fredagM1 - (07:30 - 15:00)
NavnJan Arild Hansen
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagTV - (06:45 - 14:15)
onsdagM4 - (08:45 - 16:15)
torsdagAvspassering
fredagTTV - (06:30 - 14:00)
Navn
mandagnull 9.30-11
tirsdagnull 9-13
onsdagnull 9-14
torsdagnull 8-13
fredagFri
Navn
mandagM4 - (08:45 - 16:15)
tirsdagSSV - (09:15 - 16:45)
onsdagTV - (06:45 - 14:15)
torsdagM1 - (07:30 - 15:00)
fredagM4 - (08:45 - 16:15)
Navn
mandagnull
tirsdagnull
onsdagnull 7.30-10.00
torsdagnull
fredagnull 11.45-14.15
Navn
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagFri
onsdagMV - (08:00 - 15:30)
torsdagM3 - (08:30 - 16:00)
fredagM3 - (08:30 - 16:00)
Navn
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagFri
onsdagMV - (08:00 - 15:30)
torsdagM3 - (08:30 - 16:00)
fredagM3 - (08:30 - 16:00)