Ukeplan for uke 06 1etg. 2019

Info:

Fokuset denne uka vil være å få en begynnende kunnskap om samenes kultur og markere samenes nasjonaldag på onsdag.

Sjekk skiftekurven til barna, viktig at barna har ragger og gode votter på plassen sin.

3BLU studentene Guro og Ingrid er sammen med oss på onsdag, torsdag og fredag.

Anja Træet er elev ved Røros videregående skole, og skal ha praksis sammen med oss i 2 uker.

Mandag

*Leik inne/ute.

*Avdelingsmøter:

1 etg. kl.9.30-11.00.

Kvisten kl.12.30-14.00.

Tirsdag

Hipp Hurra!!!! Jensine og Jeremias 4 år!!!

*Skolestarterne  jobber med tema samene sammen med Anne Gunn, Rita og Anja.

*4-årsgr.  har dans med Maryna, Tony og Silje på Tindved kl.10.45-11.20. Avreise kl.10.00. 

*3-årsgr.  jobber med tema samene sammen med Ivan og Jan Arild.

*Tony møte med Knøttene, Havfrua på Maritvold kl.13.00-14.00.

 

Onsdag

Vi markerer samefolkets dag med samlingsstund og varmmat.

*Skolestarterne har Dino samling kl.12.30 med tema: Mari lærer oss å være gode venner, -å forstå og akseptere at vi er forskjellige, sammen med Anne Gunn og Rita.

Torsdag

*Skolestartere formingsaktivitet sammen med Rita og Anja.

*4 årsgr.+ Julia, Norma og Iva drar på skitur sammen med Tony og Silje. Avreise kl. 9.30, husk skiutstyr!

*3-årsgr. drar på tur til Mekken sammen med Jan Arild, Frode, Ingrid og Guro.

*Ivan og Anne Gunn kontordag.

*Anne Gunn møte med logoped kl12.00-13.00.

Fredag

*4-årsgr. har Dino samling kl.9.15 sammen med Ivan og Jan Arild.

*3-årsgr. drar på skitur sammen med Ivan, Guro og Ingrid. Avreise kl.10.00.

*Fellessamling kl.10.45

*GR.1: Mathias, Iva, Leon, Benjamin S., Julia, David og Hans Olav drar på svømming kl.13.00-14.00 sammen med Anne Gunn og Jan Arild.

*Ønsker små og store ei riktig god helg!

Navn

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Navn
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagM3 - (08:30 - 16:00)
torsdagTV - (06:45 - 14:15)
fredagTV - (06:45 - 14:15)
NavnAnne Gunn Green
mandagSSV - (09:15 - 16:45)
tirsdagM1 - (07:30 - 15:00)
onsdagTV - (06:45 - 14:15)
torsdagKontor
fredagM1 - (07:30 - 15:00)
NavnIvan Telatin
mandagTV - (06:45 - 14:15)
tirsdagSSV - (09:15 - 16:45)
onsdagM4 - (08:45 - 16:15)
torsdagKontor
fredagM3 - (08:30 - 16:00)
NavnRita Aarstad
mandagM4 - (08:45 - 16:15)
tirsdagTV - (06:45 - 14:15)
onsdagM1 - (07:30 - 15:00)
torsdagSSV - (09:15 - 16:45)
fredagM2 - (08:00 - 15:30)
NavnJan Arild Hansen
mandagM2 - (08:00 - 15:30)
tirsdagM3 - (08:30 - 16:00)
onsdagSSV - (09:15 - 16:45)
torsdagM4 - (08:45 - 16:15)
fredagSSV - (09:15 - 16:45)
Navn
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagM4 - (08:45 - 16:15)
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdagM1 - (07:30 - 15:00)
fredagM4 - (08:45 - 16:15)
NavnVikar
mandag
tirsdag
onsdag
torsdagM3 - (08:30 - 16:00)
fredag