Ukeplan for uke 10. 1etg. 2018

Info:

 Info: 

Fokus denne uka er bursdagsfeiring, vinteraktivitet og leik.                                                                                           

Håkon Kristiansen er sammen med oss hele uka, leikeressurs.

Safaa er sammen med oss i praksis denne uka og uke 17. Hun går Helse og oppvekst på verdal V.g.s.

 

 

 

Mandag

*Leik inne/ute.

*Avdelingsmøter:

Kvisten : 9.30 -11.00.

1 etg.: 12.30-14.00.

 

 

 

Tirsdag

 Hipp hurra Norma 5 år. Feiring på fredag kl.13.45

Vanntilvenning for skolestarterne kl.11.20-12.15 sammen med Tony, Rita og Frode.

*4-årsgr. formingsaktivitet sammen med Anne Gunn, Christina og Safaa.

*3-årsgr. aking sammen med Jan Arild og Ida.

*Anne Gunn pedledersamling kl.12-15

 

Onsdag

Anne Gunn, Tony og Rita DUÅ samling kl.9-11.45 

*skolestarterne forming ute sammen med Maria og Frode.

*4-årsgr. lesestund sammen med Christina og Safaa.

*3-årsgr. formingsaktivitet/ matematikk sammen med Jan Arild og Ida.            

*Tony pedledersamling kl.12-15

Personalmøte kl.17-19.00

 

 

 

 

Torsdag

 Hipp hurra Marius 5 år. Feiring på fredag kl.13.45

*skolestarterne uteleik sammen med Tony og Rita. Ta med skøyter og hjelm.

*4-årsgr. Dino samling kl.9.30, Tema: Willy lærer seg å oppdage og forstå følelser,- å føle seg ensom og spesiell, sammen med Anne Gunn og Christina.

*3-årsgr. uteleik sammen med Jan Arild og Ida.

*Elever fra 2BUA kommer og har dukketeater for oss kl.10.30, tema: HMS.                                                                                                                               

 

 

Fredag

 Hipp hurra Othelie 6 år. Vi feiring av alle  bursdager kl.13.45 

*Manusgruppa møte kl.9-12

*fellessamling kl.10.45

*Ønsker små og store ei riktig god helg!

 

Navn

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Navn
mandagTV - (06:45 - 14:15)
tirsdagM4 - (08:45 - 16:15)
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdagM1 - (07:30 - 15:00)
fredagSSV - (09:15 - 16:45)
NavnAnne Gunn Green
mandagSSV - (09:15 - 16:45)
tirsdagM1 - (07:30 - 15:00)
onsdagTV - (06:45 - 14:15)
torsdagKontor
fredagM3 - (08:30 - 16:00)
NavnRita Aarstad
mandagM4 - (08:45 - 16:15)
tirsdagTV - (06:45 - 14:15)
onsdagM4 - (08:45 - 16:15)
torsdagSSV - (09:15 - 16:45)
fredagM1 - (07:30 - 15:00)
Navn
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagSSV - (09:15 - 16:45)
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdagTV - (06:45 - 14:15)
fredagM4 - (08:45 - 16:15)
NavnJan Arild Hansen
mandagM2 - (08:00 - 15:30)
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagSSV - (09:15 - 16:45)
torsdagM4 - (08:45 - 16:15)
fredagM1 - (07:30 - 15:00)
NavnIda Isaksen Taraldsen
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagM1 - (07:30 - 15:00)
torsdagM3 - (08:30 - 16:00)
fredagTV - (06:45 - 14:15)
Navn
mandagM2 - (08:00 - 15:30)
tirsdagM3 - (08:30 - 16:00)
onsdagM3 - (08:30 - 16:00)
torsdagM2 - (08:00 - 15:30)
fredagM2 - (08:00 - 15:30)