Ukeplan for uke 13. 1etg. 2017

Info:

 Info: 

Fokus denne uka er: Lek, påskesamling for skolestarterne, vanntilvenning, musikk/drama med studenter.

Husk at frokosten avsluttes kl.8.30.

Mandag

vennskap[1]Leik ute/ inne.

Avdelingsmøter: *1 etg.: 9.30-11.00  *Kvisten: 12.30-14.00

*Personalmøte kl.17.00-19.00.

 

Tirsdag

*Skolestarterne drar på påskesamling i Verdalsøra kapell sammen med Andreas, Kim Torkild, Tony og Christina. Avreise kl.9.30

verdalsøra kapell  *                                                                                                              4-årsgruppa formingsaktivitet sammen med Rita og Frode.  *3-årsgruppa går på tur i nærmiljøet sammen med Anne Gunn og Jan Arild.

*Martin DUÅ kurs kl.8.00-15.00.  *Ledermøte kl.12.30-14.00.

 

Onsdag

*Skolestarterne  inne-lek sammen med  Christina og Martin. Veiledning 2 BLU , Ivan og Tony kl.9-10.30  *                                                                                                                                                   4-årsgruppa    formingsaktivitet sammen med Rita og Frode.  *3-årsgruppa uteleik/lager påskepynt sammen med Anne Gunn og Jan Arild.

schwimmen-268541

*Skolestarterne drar på svømming kl.12.00. sammen med Tony, Christina og Martin. Husk badetøy, håndkle og såpe.

*SU møte kl.17.00-19.00.

Torsdag

*Skolestarterne Dino samling kl.9.30-10.15. Ansvar Siv og Rita. Skolestarterne fortsetter med å lage påskepynt sammen med Christina og Martin.

img_3804-1.jpg  *4- årsgruppa forming i kjellern sammen med Rita og Frode.

*3-årsgruppa lager påskepynt sammen med Anne Gunn og Jan Arild. *Anne Gunn møte kl.13.00-15.00.

Fredag

musikk-1*Fellessamling kl. 10.15. Ansvar Andreas og Kim Torkild.

*Kostymemøte kl.13.00-14.00.

*Ønsker små og store ei riktig god helg!

Navn

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Navn
mandagTTV - (06:30 - 14:00)
tirsdagSV - (09:00 - 16:30)
onsdagM1 - (07:30 - 15:00)
torsdagFerie
fredagFerie
NavnAnne Gunn Green
mandagSV - (09:00 - 16:30)
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagTTV - (06:30 - 14:00)
torsdagM4 - (08:45 - 16:15)
fredagSV - (09:00 - 16:30)
NavnRita Aarstad
mandagM4 - (08:45 - 16:15)
tirsdagTTV - (06:30 - 14:00)
onsdagSV - (09:00 - 16:30)
torsdagSV - (09:00 - 16:30)
fredagFri
Navn
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagM3 - (08:30 - 16:00)
onsdagM4 - (08:45 - 16:15)
torsdagTTV - (06:30 - 14:00)
fredagTTV - (06:30 - 14:00)
NavnJan Arild Hansen
mandagM2 - (08:00 - 15:30)
tirsdagM4 - (08:45 - 16:15)
onsdagM3 - (08:30 - 16:00)
torsdagM1 - (07:30 - 15:00)
fredagM4 - (08:45 - 16:15)
Navn
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagM1 - (07:30 - 15:00)
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdagM2 - (08:00 - 15:30)
fredagM3 - (08:30 - 16:00)
Navn
mandagnull 9.30-12.30
tirsdagnull 10-14
onsdagnull 10-14
torsdagnull 10.00-14.00
fredagM1 - (07:30 - 15:00)
Navn
mandagnull
tirsdagnull 7.30-10.00
onsdagnull
torsdagnull
fredagnull 12.00-14.30
Navn
mandagTTV - (06:30 - 14:00)
tirsdagSV - (09:00 - 16:30)
onsdagM3 - (08:30 - 16:00)
torsdagM2 - (08:00 - 15:30)
fredagTTV - (06:30 - 14:00)
Navn
mandagTTV - (06:30 - 14:00)
tirsdagSV - (09:00 - 16:30)
onsdagM3 - (08:30 - 16:00)
torsdagM2 - (08:00 - 15:30)
fredagTTV - (06:30 - 14:00)