Ukeplan for uke 13 1etg. 2019

Info:

 Info:

Denne uka er fokuset på avdelingen formingsaktiviteter og fysisk aktivitet.

Dette er siste uka 2BLU studentene Andrea og Eirik er sammen med oss i praksis.

Safaa 2BUA elev er sammen med oss på tirsdag.

 

Mandag

Ute/inne lek på formiddagen.

*Ledermøte kl.9.00-10.00.

*Avdelingsmøter:

1 etg. kl.10.00-11.00.

Kvisten kl.12.30-13.30.

*Skolestarterne har skrivedans sammen med Tony og Rita kl.13.00-14.00. Tema landskap.

Tirsdag

*Skolestarterne drar på tur til Kausmo, avslutningstur for julekonserten sammen med Tony og Erik.

*4-årsgr. formingsaktivitet sammen med Anne Gunn og Silje.

*3-årsgr. formingsaktivitet sammen med Jan Arild og Andrea.

Onsdag

*Skolestarterne drar på gym sammen med Ivan og Andrea. Avreise kl.9.30.

*4-årsgr. tur til Sørskaget sammen med Silje og Tony. Avreise kl. 10.00.

*3-årsgr. leikaktivitet inne sammen med Jan Arild og Erik.

*Anne Gunn og Rita mentorveiledning De Utrolige Årene kl.10.00-14.00.

 

Torsdag

*Skolestarterne formingsaktivitet sammen med Anne Gunn og Rita.

*4-årsgr. uteleik sammen med Jan Arild og Silje.

*3-årsgr. stasjonsaktivitet inne sammen med Ivan, Andrea og Erik.

*Tony kontordag.

*Anne Gunn og Rita Dinoveiledning kl.11.45-14.45.

 

Fredag

*Anne Gunn møte med logoped kl.9.00.

*4-årsgr. + Norma, Benjamin V., Matheo, Marius, Leo og Mats Johan drar på tur til Tinna sammen med Tony og Silje.

*Fellessamling kl.10.30.

*Gr.1: Mathias, Iva, Leon, Benjamin S., Julia, David og Hans Olav drar på svømming sammen med Anne Gunn og Ivan kl.13.00-14.00.

*Vi ønsker små og store ei riktig god helg!

 

Navn

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Navn
mandagTTV - (06:30 - 14:00)
tirsdagSV - (09:00 - 16:30)
onsdagM3 - (08:30 - 16:00)
torsdagKontor
fredagSV - (09:00 - 16:30)
NavnAnne Gunn Green
mandagSV - (09:00 - 16:30)
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagTTV - (06:30 - 14:00)
torsdagM4 - (08:45 - 16:15)
fredagM3 - (08:30 - 16:00)
NavnIvan Telatin
mandag8.45-15.30
tirsdagM4 - (08:45 - 16:15)
onsdag8.30-16.30
torsdag7.30-16.00
fredagM4 - (08:45 - 16:15)
NavnRita Aarstad
mandagM4 - (08:45 - 16:15)
tirsdagTTV - (06:30 - 14:00)
onsdagM4 - (08:45 - 16:15)
torsdagSV - (09:00 - 16:30)
fredagFri
NavnJan Arild Hansen
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagM3 - (08:30 - 16:00)
onsdagM1 - (07:30 - 15:00)
torsdagTTV - (06:30 - 14:00)
fredagTTV - (06:30 - 14:00)
Navn
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagM1 - (07:30 - 15:00)
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdagM2 - (08:00 - 15:30)
fredagM1 - (07:30 - 15:00)