Ukeplan for uke 14 1etg. 2019

Info:

Denne uka starter vi opp med litt øving til årets teater, dette blir spennende:) Det blir også noen turer i nærmiljøet og påskeaktiviteter.

Skolestarterne fortsetter også denne uka med Dinosamlinger med tema Gode og Vonde hemmeligheter.

Anne Gunn har utviklingssamtaler for skolestarterne neste uke, egen info blir lagt ut på Vigilo.

Vi ønsker Frode Urvold velkommen tilbake til oss, han skal være på avdelingen frem til sommerferien.

Safaa 2BUA elev er sammen med oss hele uken.

Mandag

*Leik inne/ute på formiddagen.

Avdelingsmøter:

1 etg. k.9.30-11.00.

Kvisten kl.12.30-14.00.

*Skolestartere har skrivedans sammen med Anne Gunn og Tony kl.13.00-14.00. Tema rundinger og åttere

 

 

 

Tirsdag

*Skolestarterne jobber med tema: kroppen min sammen med Anne Gunn, Rita og Safaa.

*4-årsgr. uteleik sammen med  Tony og Frode.

*3-årsgr. uteleik sammen med Ivan og Jan Arild.

*Ledermøte kl.12.30-14.00.

*Ivan møte kl.14.30.

Onsdag

Hipp Hurra!!!! Iva 6 år!!!

*Skolestarter  stasjonsaktivitet sammen med Anne Gunn og Rita.

*4-årsgr. formingsaktivitet: klipp og lim sammen med Tony og Frode.

*3-årsgr. og kvisten drar på busstur sammen med Ivan og Jan Arild. Avreise kl.9.30.

 

 

Torsdag

*Skolestarterne stasjonsaktivitet sammen med Anne Gunn og Rita.

*4-årsgr. dans på Tindved sammen med  Maryna, Tony og Jan Arild. Avreise kl.9.30.

*3-årsgr. maleaktivitet sammen med Christina og Frode.

*Ivan har bursdag.

*Anne Gunn og Ivan kontordag.

Fredag

*4-årsgr. har Dinosamling kl.9.30 sammen med Ivan og Jan Arild.

*Skolestarterne oppsumering av tema: Gode og Vonde hemmeligheter sammen med Anne Gunn og Rita.

*Fellessamling kl.10.45, Ja Arild og Ivan ansvar.

*Safaa lager lunsj.

*GR.2: Benjamin V., Matheo, Norma, Marius, Mats Johan og Leo drar på svømming kl.13.00-14.00 sammen med Anne Gunn og Tony.

*Ønsker små og store ei riktig god helg!

 

Navn

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Navn
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagTV - (06:45 - 14:15)
onsdagM3 - (08:30 - 16:00)
torsdagTV - (06:45 - 14:15)
fredagTV - (06:45 - 14:15)
NavnAnne Gunn Green
mandagSSV - (09:15 - 16:45)
tirsdagM1 - (07:30 - 15:00)
onsdagTV - (06:45 - 14:15)
torsdagKontor
fredagM4 - (08:45 - 16:15)
NavnIvan Telatin
mandagTV - (06:45 - 14:15)
tirsdagSSV - (09:15 - 16:45)
onsdagM4 - (08:45 - 16:15)
torsdagKontor
fredagM3 - (08:30 - 16:00)
NavnRita Aarstad
mandagM4 - (08:45 - 16:15)
tirsdagM4 - (08:45 - 16:15)
onsdagM1 - (07:30 - 15:00)
torsdagSSV - (09:15 - 16:45)
fredagSSV - (09:15 - 16:45)
NavnJan Arild Hansen
mandagM2 - (08:00 - 15:30)
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdagM4 - (08:45 - 16:15)
fredagM1 - (07:30 - 15:00)
NavnFrode Urvold
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagM3 - (08:30 - 16:00)
onsdagSSV - (09:15 - 16:45)
torsdagM1 - (07:30 - 15:00)
fredagM2 - (08:00 - 15:30)
NavnVikar
mandag
tirsdag
onsdag
torsdagM3 - (08:30 - 16:00)
fredag