Ukeplan for uke 15. 1etg. 2018

Info:

 Info: 

Fokus denne uka er: vanntilvenning, teater og leik.

Fyll opp skiftekurven med ekstraklær.

Husk påmelding til foreldrerådsmøte/foreldremøte.

Vi starter opp med teaterøving denne uka, øving hver morgen kl.9.00.

Emmeli 2BUA elev er i praksis sammen med oss på tirsdag.

Ingrid Sveberg Gran skal være sammen med oss på fredag.

Mandag

*Leik inne/ute på formiddagen.

*Avdelingsmøter:

1 etg.: kl. 9.30-11.00

Kvisten: 12.30-14.00

 

Tirsdag

Øving til teater kl.9.00

*Skolestarterne uteleik sammen med Tony og Rita.

*4 årsgr. Dino samling kl.9.30, Detektiv Willy lærer oss stegene i problemløsning, -problemløsning steg 1, sammen med Anne Gunn, Christina og Frode.

*3-årsgr. uteleik sammen med Jan Arild og Ida.

Onsdag

Øving til teater kl.9.00

*Skolestarterne  vanntilvenning kl.11.00-12.00 sammen med Tony, Rita og Frode. Avreise kl.10.15.

    

*4-årsgr. lager mat på bålet sammen med Anne Gunn og Christina.

*3-årsgr. drar på skateparken sammen med Jan Arild og Ida. Ta med hjelm og sparkesykkel.

Torsdag

Hipp Hurra!!! Hans Olav 5 år!!!

Øving til teater kl.9.00.

*Skolestarterne uteleik sammen med Rita og Frode

*4-årsgr. Dino samling kl.9.30, Detektiv Willy lærer oss stegene i problemløsning, -problemløsning steg 2 og 3, sammen med Anne Gunn og Christina.

*3-årsgr. lager mat på bålet sammen med Jan Arild og Ida.

*Tony kontordag.

Fredag

*Jan Arild og Tony drar på tur i nærmiljøet sammen med 10 barn på ettermiddagen.

*Fellessamling kl. 10.30.

*Ønsker små og store ei riktig god helg!

 

Navn

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Navn
mandagTTV - (06:30 - 14:00)
tirsdagSV - (09:00 - 16:30)
onsdagM3 - (08:30 - 16:00)
torsdagKontor
fredagM4 - (08:45 - 16:15)
NavnAnne Gunn Green
mandagSV - (09:00 - 16:30)
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagTTV - (06:30 - 14:00)
torsdagM4 - (08:45 - 16:15)
fredagM2 - (08:00 - 15:30)
NavnRita Aarstad
mandagM4 - (08:45 - 16:15)
tirsdagTTV - (06:30 - 14:00)
onsdagM1 - (07:30 - 15:00)
torsdagSV - (09:00 - 16:30)
fredagFri
Navn
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagM3 - (08:30 - 16:00)
onsdagM4 - (08:45 - 16:15)
torsdagTTV - (06:30 - 14:00)
fredagM3 - (08:30 - 16:00)
NavnJan Arild Hansen
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagM4 - (08:45 - 16:15)
onsdagSV - (09:00 - 16:30)
torsdagM1 - (07:30 - 15:00)
fredagTTV - (06:30 - 14:00)
Navn
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagM1 - (07:30 - 15:00)
torsdagM2 - (08:00 - 15:30)
fredagM1 - (07:30 - 15:00)
NavnIda Isaksen Taraldsen
mandagM2 - (08:00 - 15:30)
tirsdagM1 - (07:30 - 15:00)
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdagM3 - (08:30 - 16:00)
fredagSV - (09:00 - 16:30)