Ukeplan for uke 16. 1etg. 2018

Info:

 Info: 

Det er vår i lufta, fint om barna har allværsklær eller overtrekksklær, todelt sett i barnehagen.

Barna må gjerne ha med sykler og hjelm til barnehagen. Vi fokuserer på teater denne uka.

Emmeli 2BUA elev er i praksis sammen med oss på tirsdag.

Ingrid Sveberg Gran er sammen med oss på fredag.

 

 

 

 

Mandag

Teaterøving kl.9.00

Avdelingsmøte Kvisten. kl. 09.30-11.00

Avdelingsmøte 1.etg. kl.12.30-14.00

 

Foreldrerådsmøte kl.18.30-21.00

Tirsdag

Teaterøving kl.9.00, barna må være her kl.8.45

Teaterøving for alle gruppene.

Tony veiledning med Frode kl.9.30-10-30

 

Onsdag

Teaterøving kl.9.00, barna må være her kl.8.45

*Tony ped.ledersamlig kl.10-11

*Skolestarterne Avslutning vanntilvenningskurs kl.11.00-12.00 sammen med Tony, Rita og Frode.

*4-årsgr. og 3-årsgr. har teaterøving.

Torsdag

Teaterøving kl.9.00, barna må være her kl.8.45.

*Skolestarterne  topptur til Helloporten sammen med Tony og Rita.

*4-årsgr. Dino-samling kl.9.30, tema: Detektiv Willy lærer oss stegene i problemløsning, -steg 2 og 3, å dele, sammen med Anne Gunn, Christina og Frode.

*3-årsgr. øver til teater sammen med Jan Arild og Ida.

Fredag

Teaterøving kl.9.00, barna må være her kl.8.45.

*4-årsgr. drar på besøk til Benjamin S. sammen med Anne Gunn, Christina og Ingrid.

*Anne Gunn møte kl.13.00

*Ønsker små og store ei riktig god helg!

Navn

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

NavnTony Fernando
mandagTV - (06:45 - 14:15)
tirsdagM4 - (08:45 - 16:15)
onsdagSSV - (09:15 - 16:45)
torsdagM1 - (07:30 - 15:00)
fredagSSV - (09:15 - 16:45)
NavnAnne Gunn Green
mandagSSV - (09:15 - 16:45)
tirsdagM1 - (07:30 - 15:00)
onsdagTV - (06:45 - 14:15)
torsdagKontor
fredagM3 - (08:30 - 16:00)
NavnRita Aarstad
mandagM4 - (08:45 - 16:15)
tirsdagTV - (06:45 - 14:15)
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdagSSV - (09:15 - 16:45)
fredagM1 - (07:30 - 15:00)
NavnChristina Haugan
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagSSV - (09:15 - 16:45)
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdagTV - (06:45 - 14:15)
fredagM4 - (08:45 - 16:15)
NavnJan Arild Hansen
mandagM2 - (08:00 - 15:30)
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagM4 - (08:45 - 16:15)
torsdagM4 - (08:45 - 16:15)
fredagM1 - (07:30 - 15:00)
NavnIda Isaksen Taraldsen
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagM1 - (07:30 - 15:00)
torsdagM3 - (08:30 - 16:00)
fredagTV - (06:45 - 14:15)
NavnFrode Urvold
mandagM2 - (08:00 - 15:30)
tirsdagM3 - (08:30 - 16:00)
onsdagM3 - (08:30 - 16:00)
torsdagM2 - (08:00 - 15:30)
fredagM2 - (08:00 - 15:30)