Ukeplan for uke 24 1etg. 2017

Info:

Fokus denne uka er: Avslutningstur og utdeling av permer for skolestarterne, vikingfestivalen, og skrivedans for skolestartere, turer og leik.

*Sommeravslutning i barnehagen på onsdag.

*Anne Gunn og Tony har utviklingssamtaler denne uka.

Mandag

Anne Gunn utviklingssamtaler: 9.00-9.30: Benjamin V. 10.30-11.00: Leo

*Avslutningstur for skolestarterne. Avreise kl.8.45. tilbake kl.15.30 Ansvar Christina, Tony og Tore Breding.

*4-årsgr. fysiskaktivitet sammen med Anne Gunn og Martin.

* 3-årsgr.  Leik sammen med Frode og Jan Arild.

 

Tirsdag

Anne Gunn utviklingssamtaler: 8.15-8.45: Marius. 13.00-13.30: Norma. 13.45-14.15: Iva.

 Bli kjent dag for nye barn kl.12.30-13.30

Skolestarterne vikingfestival på Aker kl.10-13. Utdeling av permer kl.15.30 Ansvar Tony og Christina.

*4-årsgr. formingsaktivitet ute sammen med Anne Gunn og Frode.

*3-årsgr. tur i nærmiljøet sammen med Jan Arild og Martin. Avreise kl.9.00.

Onsdag

*Utviklingssamtaler Tony. kl.9.00-9.30: Brage.

*Utviklingssamtaler Anne Gunn: 8.45-9.15: Matheo. 13.00-13.30: Ola. 13.45-14.15: Mathias.

*Tony, Marte Mina og Anne Gunn møte kl.9.30

*Skolestarterne og 4-årsgr. stasjonsaktiviteter ute sammen med Maria, Martin og Christina.

*3-årsgr. tur i nærmiljøet sammen med Frode og Jan Arild.

*Sommeravslutning i barnehagen kl.16.00

 

 

Torsdag

Skolestartere + Jan Arild og Tony har underholdning på Nord Universitetet  kl.9.15. Avreise kl.8.45. Konsert på Meny Verdal kl.12.00 . Besteforeldre er hjertelig velkommen.

*4-årsgr. og 3-årsgr. leik og moro sammen med Christina, Martin, og Frode.

*Anne Gunn kontordag.  

*Anne Gunn utviklingssamtaler: 8.30-9.00: Julia. 9.30-10.00: David.        

Fredag

*Frode, Tony og Marte Mina møte kl.8.30

Samlingsstund kl.10.15. Skrivedans for skolestartere kl.12.30-13.15

 

Ønsker små og store ei riktig god helg!

 

Navn

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Navn
mandagTV - (06:45 - 14:15)
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagSSV - (09:15 - 16:45)
torsdagM1 - (07:30 - 15:00)
fredagTV - (06:45 - 14:15)
NavnAnne Gunn Green
mandagSSV - (09:15 - 16:45)
tirsdagTV - (06:45 - 14:15)
onsdagTV - (06:45 - 14:15)
torsdagKontor
fredagM4 - (08:45 - 16:15)
NavnRita Aarstad
mandagFerie
tirsdagFerie
onsdagFerie
torsdagFerie
fredagFri
Navn
mandagM4 - (08:45 - 16:15)
tirsdagSSV - (09:15 - 16:45)
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdagTV - (06:45 - 14:15)
fredagSSV - (09:15 - 16:45)
NavnJan Arild Hansen
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagM4 - (08:45 - 16:15)
onsdagM4 - (08:45 - 16:15)
torsdagSSV - (09:15 - 16:45)
fredagM1 - (07:30 - 15:00)
Navn
mandagM4 - (08:45 - 16:15)
tirsdagM3 - (08:30 - 16:00)
onsdagM3 - (08:30 - 16:00)
torsdagM4 - (08:45 - 16:15)
fredagM2 - (08:00 - 15:30)
Navn
mandagnull 9.30-12.30
tirsdagnull 10.00-14.00
onsdagnull 10.00-14.00
torsdagnull 10.00-14.00
fredagM3 - (08:30 - 16:00)
Navn
mandagnull
tirsdagnull 7.30-10.00
onsdagnull
torsdagnull
fredagnull 12.00-14.30