Ukeplan for uke 24 1etg. 2019

Info:

Fokus på avdelingen denne uka er teaterforestillinger, sykkelferdigheter, lesestund og uteaktivitet.

Finværet fortsetter, så husk å smør barna med solkrem før de kommer i barnehagen.

Velkommen til sommeravslutning i barnehagen på onsdag kl.15.30.

Mandag

2.pinsedag.

Barnehagen er stengt.

Tirsdag

 

*4-årsgr. og skolestarterne er invitert til Nord Universitet på teaterforestilling av 2BLU studenter kl. 11.00-13.30.

*3-årsgr. uteleik sammen med Ivan og Jan Arild.

*Anne Gunn, Ivan og Tony møte kl.9.00-10.30.

*Bli kjent dag i barnehagen for nye barn.

Onsdag

Hipp Hurra!!! Johannes 4 år!!

*Skolestartere har Dinosamling med tema: Mari Manerer lærer oss å snakke med venner, -å fortelle, komme med forslag og ta imot ideer kl. 9.30 sammen med Anne Gunn og Rita.

 

*4-årsgr. sykkeltrening/tur in nærmiljøet sammen med Frode og Tony. Husk hjelm og sykkel.

*3-årsgr. uteleik sammen med  Jan Arild.

*Ivan kontordag

*Sommeravslutning kl.15.30 

 

Torsdag

*Skolestarterne har lesestund sammen med Rita.

*4-årsgr. har høytlesning /formingsaktivitet kl.10.00, ansvar Tony og Frode.

*3-årsgr. tur i nærmiljøet sammen med Jan Arild og Ivan.

*Anne Gunn kontordag.

Fredag

 

*Skolestartere drar på uteteater Vikingespei på Havfrua barnehage kl.10-14 sammen med Anne Gunn og Rita.

*4-årsgr. lesestund kl.10.00, sammen med Tony.

*fellessamling kl.10.45-11.30

Ønsker små og store ei riktig god helg!

Navn

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

NavnTony Fernando
mandagFri
tirsdagM4 - (08:45 - 16:15)
onsdagM4 - (08:45 - 16:15)
torsdagTV - (06:45 - 14:15)
fredagM4 - (08:45 - 16:15)
NavnAnne Gunn Green
mandagFri
tirsdagM1 - (07:30 - 15:00)
onsdagTV - (06:45 - 14:15)
torsdagKontor
fredagM2 - (08:00 - 15:30)
NavnIvan Telatin
mandagFri
tirsdagSSV - (09:15 - 16:45)
onsdagKontor
torsdagM3 - (08:30 - 16:00)
fredagKontor
NavnRita Aarstad
mandagFri
tirsdagTV - (06:45 - 14:15)
onsdagM1 - (07:30 - 15:00)
torsdagSSV - (09:15 - 16:45)
fredagM1 - (07:30 - 15:00)
NavnJan Arild Hansen
mandagFri
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdagM4 - (08:45 - 16:15)
fredagSSV - (09:15 - 16:45)
NavnFrode Urvold
mandagFri
tirsdagM3 - (08:30 - 16:00)
onsdagSSV - (09:15 - 16:45)
torsdagM1 - (07:30 - 15:00)
fredagTV - (06:45 - 14:15)