Ukeplan for uke 40 1etg. 2018

Info:

 Info: 

Fokus denne uka er forberedelser til høstfest.

Tirsdag, onsdag og torsdag har alle gruppene konsertøving til høstfesten kl.9.00.

Fint om dere sier ifra om dere skal ha fri i forbindelse med skolens høstferie.

Safaa 2BUA er sammen med oss på tirsdag.

1BLU studentene Manel og Daniel er sammen med oss denne uka.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mandag

*Leik inne/ute.

*Avdelingsmøter:

1 etg. kl.9.30-11.00

Kvisten kl.12.30-14.00

*Konsertøving til høstfesten kl.13-14.00. Jan Arild og Tony ansvar.

Tirsdag

*Konsertøving til høstfesten kl.9.00.

*Skolestarterne tar opp garn på leksdalsvatne sammen med Anne Gunn, Rita og Ida. Avreise kl.9.30.

  4-årsgr. Dino samling kl.09.30. Fint om alle er i barnehagen senest kl.09.15

*3-årsgr. uteleik sammen med Tony, Manel, Daniel og Silje.

*Ivan møte på Kanutten kl.10.30-12.30.

* Silje planlegging arb.oppdrag kl.8-10.00. Tony julekonsertmøte kl.13.00-14.00.Veiledning 1BLU kl.14.15-15.15

*Personalmøte kl.17.00-20.00 

Onsdag

*Konsertøving til høstfesten kl.9.00, Jan Arild ansvar.

*Skolestarterne dinosamling kl.9.30, tema: Lille skilpadde lærer oss å kontrollere sinne, -å kontrollere sinne, sammen med Anne Gunn, Rita og Ida.

 

*4-årsgr. dans med Marina, Tony, Silje og Daniel kl. 12-13.00. Silje gjennomføring arb.oppdrag kl.9.30-11.00 

*3-årsgr. tar opp garn på leksdalsvatne sammen med Ivan, Jan Arild og Manel.

*Tony praksismøte kl.13.30-15.30

 

Torsdag

*Konsertøving til høstfesten kl.9.00, Jan Arild og Tony ansvar.

*Skolestarterne lesestund sammen med Rita og Ida.

*4-årsgr busstur sammen med Tony, Daniel og Silje. Silje evaluering arb.oppdrag kl.8-9.00

*3-årsgr. tur i nærmiljøet sammen med Jan Arild og Manel.

*Anne Gunn og Ivan kontordag.

 

Fredag

*Skolestarterne drar på tur til stiklestad sammen med Rita, Ida og Ingrid. Avreise kl.9.30.

*Vi nyter fredagen med lek og varm mat.

*Konsertøving til høstfesten kl.13-14.00, Jan Arild ansvar.

*Tony veiledning med 1BLU stud. kl.8.30-9.30

*Ønsker små og store ei riktig god helg!

Navn

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Navn
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagSSV - (09:15 - 16:45)
torsdagTV - (06:45 - 14:15)
fredagSSV - (09:15 - 16:45)
NavnAnne Gunn Green
mandagSSV - (09:15 - 16:45)
tirsdagM1 - (07:30 - 15:00)
onsdagTV - (06:45 - 14:15)
torsdagKontor
fredagFerie
NavnIvan Telatin
mandagTV - (06:45 - 14:15)
tirsdagSSV - (09:15 - 16:45)
onsdagM4 - (08:45 - 16:15)
torsdagKontor
fredagM4 - (08:45 - 16:15)
NavnRita Aarstad
mandagM4 - (08:45 - 16:15)
tirsdagM4 - (08:45 - 16:15)
onsdagM3 - (08:30 - 16:00)
torsdagSSV - (09:15 - 16:45)
fredagM1 - (07:30 - 15:00)
NavnJan Arild Hansen
mandagM2 - (08:00 - 15:30)
tirsdagM4 - (08:45 - 16:15)
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdagM4 - (08:45 - 16:15)
fredagM1 - (07:30 - 15:00)
NavnIda Isaksen Taraldsen
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagTV - (06:45 - 14:15)
onsdagM1 - (07:30 - 15:00)
torsdagM3 - (08:30 - 16:00)
fredagTV - (06:45 - 14:15)
Navn
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdagM2 - (08:00 - 15:30)
fredagM2 - (08:00 - 15:30)