Ukeplan for uke 42 1etg. 2018

Info:

 Info: 

Fokus denne uka er forberedelser til høstfest.

Velkommen på Høstfest på torsdag.

Foreldremøte blir tirsdag 23.oktober.

Vi ønsker 3 BLU studentene Camilla Horseng Reinan og Nina Johanne Tangen velkommen, de skal være sammen med oss i 3 uker.

Safaa 2BUA  elev er sammen med oss på tirsdag.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mandag

*Leik inne/ute.

*Avdelingsmøter:

1 etg. kl.9.30-11.00

Kvisten kl.12.30-14.00

Tirsdag

*Felles øving til konsert kl.09.00.

*Skolestarterne ordner til høstfest sammen med Anne Gunn, Rita og Ida.

  4-årsgr. Dino samling kl.09.30. sammen med Ivan, Jan Arild og Tony.

Tur til Laura kl.10.00-12.00 Ansvar Silje, Nina, Camilla og Tony.

*3-årsgr. tar opp potet sammen med Ivan og Jan Arild.

*Anne Gunn og Rita møte kl.13.00-14.00.

*Tony og Silje møte kl.14.00-15.00

Onsdag

*Hele avdelingen gjør forberedelser til høstfesten, vi baker, lager suppe og øver til konsert.

*Ivan møte på Nord kl.12.00-15.30.

*Tony veiledning med studentene kl.13.15-14.15.

Torsdag

*Vi ønsker velkommen til høstfest i barnehagen!

Besteforeldre/naboer kl: 10.30

Foreldre og søsken kl: 15.30

 

Fredag

*Skolestarterne har dino samling kl.9.30 med tema: Lille skilpaddelærer oss å kontrollere sinne, -å takle terging og å bli holdt utenfor, sammen med Anne Gunn, Rita, Ida og Ingrid.

*Vi nyter fredagen med lek og varm mat.

*Siste dag for Emre på barnehagen, fering kl.14.00.

*Tony veiledning med studentene kl.9.00-10.00.

*Anne Gunn og Rita møte kl.13.30-14.30.

*Ønsker små og store ei riktig god helg!

Navn

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Navn
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagM4 - (08:45 - 16:15)
onsdagSSV - (09:15 - 16:45)
torsdagSSV - (09:15 - 16:45)
fredagM1 - (07:30 - 15:00)
NavnAnne Gunn Green
mandagSSV - (09:15 - 16:45)
tirsdagM1 - (07:30 - 15:00)
onsdagTV - (06:45 - 14:15)
torsdagM1 - (07:30 - 15:00)
fredagSSV - (09:15 - 16:45)
NavnIvan Telatin
mandagTV - (06:45 - 14:15)
tirsdagSSV - (09:15 - 16:45)
onsdagM4 - (08:45 - 16:15)
torsdagSV - (09:00 - 16:30)
fredagM3 - (08:30 - 16:00)
NavnRita Aarstad
mandagM4 - (08:45 - 16:15)
tirsdagTV - (06:45 - 14:15)
onsdagM3 - (08:30 - 16:00)
torsdagM1 - (07:30 - 15:00)
fredagM3 - (08:30 - 16:00)
NavnJan Arild Hansen
mandagM2 - (08:00 - 15:30)
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdagSSV - (09:15 - 16:45)
fredagTV - (06:45 - 14:15)
NavnIda Isaksen Taraldsen
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagM3 - (08:30 - 16:00)
onsdagM1 - (07:30 - 15:00)
torsdagTV - (06:45 - 14:15)
fredagM2 - (08:00 - 15:30)
Navn
mandag
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdagM3 - (08:30 - 16:00)
fredagM4 - (08:45 - 16:15)