Ukeplan for uke 43. 1etg. 2016

Info:

 Info: 

Fokus denne uka er: leik, vennskap og Dino for skolestarterne. dino  *Andreas og Kim Torkil 2BLU studenter er sammen med oss.

*Helle, Stine og Inger Lise 3BLU fordypning i estetisk fag. studenter er sammen med oss.  *Helene 2BUA har praksis på torsdag.

 

 

Mandag

barn på rekke[1]

Leik inne/ute.   Avdelingsmøter:

*1 etg. kl.9.30-11.00  *Kvisten kl.12.30-14.00. 3 bLU planlegging kl.11-12.           Tony midtveis evaluering 2.BLU kl.13-13.45

 

Tirsdag

*Skolestarterne har leik ute i barnehagen. Ansvar Anne Gunn og Martin.

*4-års gr. har prosjekt sammen med 3BLU studentene. Ansvar Katrine, Stine, Helle og Inger Lise.

*3-års gr. drar på grottevandring. Ta med hodelykt, regnklær, regnvotter og støvler. Ansvar Rita, Jan Arild, Kim Torkild og Andreas. Avreise 9.30

*2 BLU stud. stud.oppgave med 4 barn kl. 13.00. Siv, Tony og Rita Dino veiledning kl.14.30-16.30.

*Tony kontordag. Intervju med 2BLU stud. kl.8.30 

 

Onsdag

6a3af0a4-c099-49dd-b326-f8835803a062[1]  *Skolestarterne får besøk av Aker- og Knøttene-barnehage kl.10-14, forberedelse til julekonsert. Ansvar Tony, Jan Arild, Kim Torkild og Andreas.

*4- års gr.»har prosjekt sammen med 3BLU stud. Ansvar , Helle, Stine og Inger Lise.

*3- års gr.forming Ansvar Rita, Martin og Katrine.

 

 

 

                                                                                                                                                                                                               

Torsdag

*Skolestarterne Dino samling kl.9.30. Tema «venneferdigheter». Ansvar Tony, Rita og Siv.  Skolestarterne skoleoppgaver Ansvar Tony, Martin og student.

*4- års gr. har prosjekt sammen med, Stine, Helle, Inger Lise .     2BLU stud. stud.oppgave med 5 barn kl.11.30-13.00

*3-års gr.forming Ansvar Rita, Jan Arild, Helene, Katrine og student.

 

Fredag

Fellessamling kl.10.30musikk

*Stine, Helle og Inger Lise  lager lunsj.

sol-sonriente[1]

*Ønsker små og store ei riktig god helg!

Navn

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Navn
mandagTTV - (06:30 - 14:00)
tirsdagKontor
onsdagM4 - (08:45 - 16:15)
torsdagTTV - (06:30 - 14:00)
fredagSV - (09:00 - 16:30)
NavnAnne Gunn Green
mandagSV - (09:00 - 16:30)
tirsdagSV - (09:00 - 16:30)
onsdagFerie
torsdagFerie
fredagM1 - (07:30 - 15:00)
NavnRita Aarstad
mandagM4 - (08:45 - 16:15)
tirsdagTTV - (06:30 - 14:00)
onsdagTTV - (06:30 - 14:00)
torsdagSV - (09:00 - 16:30)
fredagFri
Navn
mandagFerie
tirsdagFerie
onsdagFerie
torsdagFerie
fredagFerie
NavnJan Arild Hansen
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagM4 - (08:45 - 16:15)
onsdagSV - (09:00 - 16:30)
torsdagM1 - (07:30 - 15:00)
fredagTTV - (06:30 - 14:00)
Navn
mandagnull 7-14
tirsdagnull 9-16
onsdagnull 8.30-15.30
torsdagnull 8.30-15.30
fredagnull 7-14
Navn
mandagnull 7-14
tirsdagnull 8-15
onsdagnull 8.30-15.0
torsdagnull 8.30-15.30
fredagnull 9-16
Navn
mandagnull 7-14
tirsdagnull 7-14
onsdagnull 8-15
torsdagnull 8.30-15.30
fredagnull 8-15
Navn
mandagnull 8-15
tirsdagnull 8-15
onsdagnull 9-16
torsdagnull 7-14
fredagnull 9-16
Navn
mandagnull 8-15
tirsdagnull 7-14
onsdagnull 9-16
torsdagnull 8.30-15.30
fredagnull
Navn
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagM1 - (07:30 - 15:00)
onsdagM1 - (07:30 - 15:00)
torsdagM4 - (08:45 - 16:15)
fredagM3 - (08:30 - 16:00)
Navn
mandagnull
tirsdagnull 7.30-10.00
onsdagnull
torsdagnull
fredagnull 12.00-14.30
Navn
mandagnull 9.30-12.30
tirsdagnull 9.30-13.30
onsdagnull 9.30-13.30
torsdagnull 9.30-13.30
fredagM4 - (08:45 - 16:15)