Ukeplan for uke 46 1etg. 2018

Info:

 Info: 

Fokus denne uka er leik, dans for 4 årsgr. øving til Julekonsert for skolestarterne.

*Onsdag er det foreldremøte kl.19.00 på Bakketun.

*Safaa 2BUA  elev er sammen med oss på tirsdag.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mandag

Hipp Hurra!!! Mats Johan 5 år!!!

*Leik inne/ute.

*Avdelingsmøter:

1 etg. kl.9.30-11.00

Kvisten kl.12.30-14.00

 

Tirsdag

*Skolestarterne øver til julekonsert kl.10.30, ansvar Jan Arild.

*Skolestarterne tegneaktivitet sammen med Anne Gunn, Rita og Ida.

*4-årsgr. har Dinosamling kl.9.30. Ansvar Ivan, Jan Arild og Tony.

*3-årsgr. uteleik sammen med Ivan og Tony.

*Tony og Silje veiledning.

Onsdag

*Skolestarterne øver til julekonsert kl.9.00, ansvar Jan Arild og Tony.

*Skolestarterne lesestund sammen med Anne Gunn og Ida.

*4-årsgr. dans på Bakketun, avreise kl.10.30.   Ansvar Silje og Tony.

*3årsgr. stasjons  aktivitet sammen med Jan Arild og Christina .

*Rita og Marte Mina branntilsyn kl.8.30-11.00.

*Anne Gunn kontordag.

*Foreldremøte på Bakketun kl.19.00. oppmøte for 4 åringer kl.18.15.

 

 

Torsdag

*Skolestarterne øver til julekonsert kl.12.00, ansvar Jan Arild.

*Skolestarterne har Dinosamling kl.9.30 med tema: Mari lærer oss å være gode venner, – å hjelpe, sammen med Anne Gunn, Rita og Ida.

*3-årsgr. og 4-årsgr. har uteleik sammen med Silje, Jan Arild og Christina.

*Ivan kontordag

Fredag

*Skolestarterne drar på tur til Floåsen sammen med Anne Gunn, Rita og Ida. Avreise kl.9.00.

*Vi nyter fredagen med lek og varmmat.

*Ønsker små og store ei riktig god helg!

Navn

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

NavnTony Fernando
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagM4 - (08:45 - 16:15)
onsdagSSV - (09:15 - 16:45)
torsdagFerie
fredagFerie
NavnAnne Gunn Green
mandagSSV - (09:15 - 16:45)
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagTV - (06:45 - 14:15)
torsdagTV - (06:45 - 14:15)
fredagM4 - (08:45 - 16:15)
NavnIvan Telatin
mandagTV - (06:45 - 14:15)
tirsdagSSV - (09:15 - 16:45)
onsdagM4 - (08:45 - 16:15)
torsdagKontor
fredagSSV - (09:15 - 16:45)
NavnRita Aarstad
mandagM4 - (08:45 - 16:15)
tirsdagTV - (06:45 - 14:15)
onsdagM1 - (07:30 - 15:00)
torsdagSSV - (09:15 - 16:45)
fredagM2 - (08:00 - 15:30)
NavnJan Arild Hansen
mandagM2 - (08:00 - 15:30)
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdagM2 - (08:00 - 15:30)
fredagM1 - (07:30 - 15:00)
NavnIda Isaksen Taraldsen
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagM3 - (08:30 - 16:00)
onsdagTV - (06:45 - 14:15)
torsdagM3 - (08:30 - 16:00)
fredagTV - (06:45 - 14:15)
NavnSilje Rønning
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagM1 - (07:30 - 15:00)
onsdagM3 - (08:30 - 16:00)
torsdagM1 - (07:30 - 15:00)
fredagM3 - (08:30 - 16:00)
Navn
mandag
tirsdag
onsdagM4 - (08:45 - 16:15)
torsdagM4 - (08:45 - 16:15)
fredag