Ukeplan for uke 49 1etg. 2018

Info:

 Info: 

Nå er vi inne i en spennende tid med advent og julestrid, og det er mye som skjer fremover. Vi har adventssamling hver dag, der vi synger julesanger, leser fortelling og trekker pepperkakekalender.

På tirsdag er det julekonserten på Stiklestad. 3-årsgr. og 4-årsgr. stiller som publikum denne dagen og reiser med buss kl.15.00. Dersom dere ønsker å hente barna her i barnehagen må dere altså være her før kl.14.50. Hvis ikke finner dere oss på Stiklestad.

Julekonserten er en kjempefin opplevelse som man virkelig kommer i julestemning av.

 

Mandag

*Leik ute/inne på formiddagen.

*Skolestarterne drar til Stiklestad på generalprøve på julekonsert sammen med Anne Gunn, Rita, Tony og Jan Arild. Avreise kl.9.30

*Vi tenner juletreet ute i barnehagen kl.13.30.

Tirsdag

Hipp Hurra!!!! Matheo 3 år!!!!

*Skolestarterne   juleforberedelser sammen med Anne Gunn og Rita.

*4-årsgr. leik ute sammen med Tony  og Silje.

*3-årsgr. leik ute sammen med Ida og Jan Arild.

*Ivan utviklingssamtaler:

9.00-9.30: Matheo, 9.40-10.40: Jeremias og Jensine.

*Julekonsert på Stiklestad Nasjonale Kulturhus kl.15.30. Barna hentes på Stiklestad kultur hus etter konserten.

Onsdag

*Skolestarterne har Dino samling kl. 9.30 med tema: Mari lærer oss å være gode venner, – positive lekeferdigheter, sammen med Anne Gunn, Rita og Ida.

*4-årsgr.  og 3-årsgr. er ute på formiddagen sammen med Tony, Silje, Jan Arild og Christina.

*4-årsgr. har dans med Maryna, Tony og Silje kl.12.00-13.00.

*Ivan utviklingssamtaler:

7.30-8.00: Sara ,8.10-8.40: Lotta ,8.50-9.20: Mio, 9.30-10.00: Ingrid.

*Ledermøte kl.13.00-14.00.

*Silje kurs kl.13.00-15.30.

Torsdag

*Hele barnegruppa har juleorientering i hagen sammen med Anne Gunn, Rita, Ida, Silje og Jan Arild.

*Tony kontordag.

*Ivan utviklingssamtaler:

8.00-8.30: Johannes, 8.40-9.10: Olve.

*Jan Arild og Marte Mina møte kl.9.00-10.00.

*Ivan og Marte Mina møte kl.10.00-11.00.

 

Fredag

*Lasse, Eyshila, June, Laura, Jensine, Mio, Johannes og Olve drar på tur til Inderøya sammen med Ivan og Jan Arild. Avreise kl.9.30

*Fellessamling kl.10.30.

*Tony lager lunsj.

*Anne Gunn veiledning med Ida kl.13.00-14.00.

*Ønsker små og store ei riktig god helg!

 

Navn

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

NavnTony Fernando
mandagTTV - (06:30 - 14:00)
tirsdagSV - (09:00 - 16:30)
onsdagM3 - (08:30 - 16:00)
torsdagKontor
fredagM2 - (08:00 - 15:30)
NavnAnne Gunn Green
mandagSV - (09:00 - 16:30)
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagTTV - (06:30 - 14:00)
torsdagM1 - (07:30 - 15:00)
fredagTTV - (06:30 - 14:00)
NavnIvan Telatin
mandag8.45-15.30
tirsdagM4 - (08:45 - 16:15)
onsdag8.30-16.45
torsdag7.45-16.15
fredagM3 - (08:30 - 16:00)
NavnRita Aarstad
mandagM4 - (08:45 - 16:15)
tirsdagTTV - (06:30 - 14:00)
onsdagM4 - (08:45 - 16:15)
torsdagSV - (09:00 - 16:30)
fredagFri
NavnJan Arild Hansen
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagM3 - (08:30 - 16:00)
onsdagM1 - (07:30 - 15:00)
torsdagTTV - (06:30 - 14:00)
fredagM4 - (08:45 - 16:15)
NavnIda Isaksen Taraldsen
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagM1 - (07:30 - 15:00)
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdagM3 - (08:30 - 16:00)
fredagM1 - (07:30 - 15:00)
NavnSilje Rønning
mandagM2 - (08:00 - 15:30)
tirsdagM3 - (08:30 - 16:00)
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdagM2 - (08:00 - 15:30)
fredagSV - (09:00 - 16:30)
NavnVikar
mandag
tirsdag
onsdagM3 - (08:30 - 16:00)
torsdag
fredag