Ukeplan for uke 50 1etg. 2018

Info:

 Info: 

Vi fortsetter også denne uka med en del juleforberedelser. I samlingsstunda blir det fokus på å øve på Lucia sangene, slik at vi er godt forberedt til torsdag. Dere som har anledning, kom gjerne å se på oss.

I tillegg til juleforberedelser skal Ida ha fagprøven sin denne uka, vi ønsker henne masse lykke til!

Safaa 2BUA  elev er sammen med oss på tirsdag.

Ingrid Sveberg Gran fra Vekst torget har sin siste dag sammen med oss på fredag.

Anniken Lykke Strand og Selma Hofstad Wist (hospitering i bedrift) er sammen med oss på onsdag, torsdag og fredag.

Mandag

*Leik inne/ute.

*Avdelingsmøter:

1 etg. kl.9.30-11.00.

Kvisten kl.12.30-14.00.

*Anne Gunn og Ida møte med prøvenemda kl.11.00-12.30.

Juletrefest på arken kl.15.30.

Tirsdag

*Skolestarterne juleforberedelser sammen med Anne Gunn, Rita og Safaa.

*4-årsgr.  juleverksted kl.9-11.00 sammen med  Silje og Tony.

*4-årsgr. har Dino samling  kl.12.30. Ansvar Ivan og Jan Arild.

*3-årsgr. tur i nærmiljøet sammen med Ivan, Jan Arild og Andrea.

*Ida planlegging fagprøve kl.8.00-15.30.

*Rita møte kl.8.00-9.00.

Onsdag

*Skolestarterne har dinosamling kl.9.30 med tema: Mari lærer oss å være gode venner, -å dele, sammen med Anne Gunn, Rita og Ida.

*4-årsgr. danser sammen med Maryna, Silje og Tony kl.11.30. spiser lunsj kl.10.30. Send med refleks som ungene fikk med seg etter foreldremøte, og ha med nisselue til dansetimen. Juleverksted etter dansetimen.

*3årsgr.  juleforberedelser sammen med Ivan, Jan Arild og Andrea.

*Ivan intervju med Andrea kl.13.00.

*Tony praksismøte på Nord Universitetet kl.13.00 -16.00.

Torsdag

  Vi går i Lucia tog på AMFI senteret Verdal Kl.12.00.

Vi spiser lunsj kl.10.45.

*Ida gjennomføring fagprøven kl.8.00.

Fredag

*Skolestarterne førjulsaktivitet sammen med Anne Gunn, Rita og Ingrid.

*4-årsgr. har juleverksted etter lunsj sammen med Silje og Tony.

*3-årsgr. drar på tur sammen med Ivan, Jan Arild og Selma.

Fellessamling kl.10.45.

*Ida evaluering fagprøven kl.8.00-12.00.

*Tony møte med logoped kl.9.00

*Silje møte kl.8.00-9.00.

*Anne Gunn utviklingssamtale kl.14.00.

Ønsker små og store ei riktig god helg!

Navn

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Navn
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagM4 - (08:45 - 16:15)
onsdagM3 - (08:30 - 16:00)
torsdagTV - (06:45 - 14:15)
fredagM3 - (08:30 - 16:00)
NavnAnne Gunn Green
mandagSSV - (09:15 - 16:45)
tirsdagM1 - (07:30 - 15:00)
onsdagTV - (06:45 - 14:15)
torsdagM1 - (07:30 - 15:00)
fredagM1 - (07:30 - 15:00)
NavnIvan Telatin
mandag8.45-15.30
tirsdagSSV - (09:15 - 16:45)
onsdagSSV - (09:15 - 16:45)
torsdagM4 - (08:45 - 16:15)
fredagM4 - (08:45 - 16:15)
NavnRita Aarstad
mandagM4 - (08:45 - 16:15)
tirsdagTV - (06:45 - 14:15)
onsdagM4 - (08:45 - 16:15)
torsdagSSV - (09:15 - 16:45)
fredagSSV - (09:15 - 16:45)
NavnJan Arild Hansen
mandag9.00-14.00
tirsdag9.00-14.00
onsdag9.00-14.00
torsdag9.00-14.00
fredagSV - (09:00 - 16:30) 9.00-14.00
NavnIda Isaksen Taraldsen
mandagTV - (06:45 - 14:15)
tirsdag
onsdagM1 - (07:30 - 15:00)
torsdag
fredagM2 - (08:00 - 15:30)
Navn
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagM3 - (08:30 - 16:00)
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdagM3 - (08:30 - 16:00)
fredagTV - (06:45 - 14:15)