Ukeplan for uke 7. 1etg. 2018

Info:

 Info: 

Fokus denne uka er: forberedelse til årets karneval fredag og leik.Vi skal  danse og spille rytme-instrumenter til samba musikk hele uka.

3 BLU studenter, Andreas og Kim Torkil er sammen med oss på mandag og tirsdag.

Mandag

*Leik inne/ute.

*Avdelingsmøter:

Kvisten.: 9.30-11.00.

1 etg: 12.30-14.00.

 

 

Tirsdag

*Skolestarterne  drar til Levanger og går på skøyter sammen med Rita, Andreas og Ida. Avreise kl.9.30. Ta med hjelm og skøyter.

 4-årsgr. formingsaktivitet sammen med Anne Gunn, Christina og Frode.

*3-års gr. drar til Mekken sammen med Jan Arild, Tony og Kim Torkil.

*Siste dag i praksis for Andreas og Kim Torkil

*Anne Gunn DUÅ samling kl.12.00-15.00.

Onsdag

 *Skolestarterne   vanntilvenning kl.11.00-12.00 sammen med Tony, Rita og Frode. Avreise kl.10.15.

      

*4-årsgr. Dino samling kl.9.30, tema: Willy lærer oss å forstå følelser, -avslappingstermometer/rolig, sammen med Anne Gunn og Christina.

*3-årsgr.  gym sammen med Jan Arild og Ida.  Avreise kl.9.30.         

*Tony DUÅ samling kl.8.30-11.00.  

*Anne Gunn og Rita HMS-møte kl.8.30-9.30.

Torsdag

*Alle barna drar til Vinne skistadion sammen med Anne Gunn, Christina, Frode, Rita, Jan Arild og Ida. Avreise kl.9.30.

Fredag

 

*Ønsker små og store ei riktig god helg!

 

Navn

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

NavnTony Fernando
mandagTTV - (06:30 - 14:00)
tirsdagSV - (09:00 - 16:30)
onsdagM3 - (08:30 - 16:00)
torsdagKontor
fredagM2 - (08:00 - 15:30)
NavnAnne Gunn Green
mandagSV - (09:00 - 16:30)
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagTTV - (06:30 - 14:00)
torsdagM4 - (08:45 - 16:15)
fredagTTV - (06:30 - 14:00)
NavnRita Aarstad
mandagM4 - (08:45 - 16:15)
tirsdagM4 - (08:45 - 16:15)
onsdagM1 - (07:30 - 15:00)
torsdagM1 - (07:30 - 15:00)
fredagFri
NavnChristina Haugan
mandagM1 - (07:30 - 15:00)
tirsdagM3 - (08:30 - 16:00)
onsdagM4 - (08:45 - 16:15)
torsdagTTV - (06:30 - 14:00)
fredagM1 - (07:30 - 15:00)
NavnJan Arild Hansen
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagTTV - (06:30 - 14:00)
onsdagSV - (09:00 - 16:30)
torsdagSV - (09:00 - 16:30)
fredagM4 - (08:45 - 16:15)
NavnFrode Urvold
mandagM3 - (08:30 - 16:00)
tirsdagM2 - (08:00 - 15:30)
onsdagM1 - (07:30 - 15:00)
torsdagM2 - (08:00 - 15:30)
fredagSV - (09:00 - 16:30)
NavnIda Isaksen Taraldsen
mandagM2 - (08:00 - 15:30)
tirsdagM1 - (07:30 - 15:00)
onsdagM2 - (08:00 - 15:30)
torsdagM3 - (08:30 - 16:00)
fredagM3 - (08:30 - 16:00)